Şirin ilimiz Kırşehir’de 1000 m2 kapalı alanı olan 6 sınıflık 100 öğrencilik kapasitesiyle Mutlu Çocuk Akademisi anaokulu mobilyaları Okul Öncesi Eğitim Araçları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Yelken Okul Öncesi Eğitim Araçları tarafından yapılmıştır.

Proje kapsamında ülkemizin geleceği çocuklarımızın hem eğlenip hem de eğitim alacağı alanımızda;

Çocuk gelişiminde önemli rolü olan spor ve jimnastik alanları için özel olarak çeşitli spor materyalleri, Sünger zemin döşemeleri, tırmanma grupları, jimnastik minderleri ve denge koordinasyon geliştiren aktivite oyuncakları ile donattık.

Bununla birlikte kurum içerisinde bulunan tüm sınıflara

Özel figürlerle donatılmış öğrenci dolapları,

Renkli MDF masalar ve sandalyeler,

Sınıf içi kitaplıklar,

Oyun aktivite oyuncakları,

Kukla köşeleri,

Akıl zekâ oyuncakları ve ekipmanları,

Özel desenli minderler

Okul konseptine uygun duvara monte pano,

Ayna ve yazı tahtaları ile

Çocukların severek kullandığı birbirinden farklı amaçlara hizmet eden duvara monte oyuncaklarımızı özenle yerleştirdik. Ayrıca uyku odası, giyinme odası, ekolojik bahçe ve dış mekân alanlarının tüm materyallerini en uygun şekilde tasarladık. Çocukların en rahat edeceği şekilde güvenle oynayıp etkinliklerini yapabilecekleri şekilde özenle tasarladık.

Ürünleri profesyonel tasarım ekibimiz ve Mutlu Çocuk Akademisi yöneticilerinin istek ve taleplerine göre tasarlayarak imalatımızı gerçekleştirdik.

Sizlerde Okul Öncesi Mobilyaları hakkında profesyonel destek almak için sitemizde bulunan iletişim numaralarıyla iletişime geçebilirsiniz.