sayfa-49841

1998 yılında anasınıfı ve kreş ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulan firmamız kısa zamanda ilerleyerek birçok ürünün ithalatına ve üretimine başlamıştır.

İthal etmiş olduğumuz ve ürettiğimiz ürünlerin uluslar arası normlara uygun olmasına önemle dikkat etmekteyiz. Buna bağlı olarak ürün portföyümüzün büyük bir kısmı uluslar arası kuruluşlardan tüm testleri yapılarak belgelendirilmiştir.

Okul öncesi eğitimin önemini kavrayan firmamız bu alandaki farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek özellik ve kalitede bir çok ürünü tüm Türkiye de 2 bölge müdürlüğümüz ve 50 ye yakın Yelken bayisi tarafından satış ve pazarlaması yapılmaktadır.

Bu gün geldiğimiz noktada anasınıfı, kreş, yuva, rehabilitasyon merkezleri ve özel eğitim kurumlarının, parti evi ve gündüz bakım evlerinin, oteller, restoranlar ve alış-veriş merkezlerinin oyun alanlarının ihtiyaçlarını karşılayacak ürün portföyünü oluşturmuş ve yurtdışında bir çok ülkeye ihracat yapacak seviyeye gelmiş durumdayız.

Prensibimiz ; en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlara sağlamak, hızlı güvenilir bir şekilde teslim etmek ve satış sonrası hizmet servisleri ile desteklemektir.

Firmamız ; karşılıklı güvene dayalı müşteri ilişkileri ve koşulsuz müşteri memnuniyetini, ana ilke olarak kabul ettiği yapılanma düşüncesi ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edecektir.