Oyun Parkı İmalatı

Oyun Parkı İmalatı ustalık isteyen bir iştir. Üretilen ürünlerin açık havada soğuk ve sıcağa dayanıklı olması diğer yandan doğa dostu olması son derece önemlidir. Yelken okul öncesi eğitim kurumları olarak çocuk oyun parkı yapan firmalar arasında en önde yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Anaokulu bahçe oyuncakları ve diğer kurumların bahçe oyun parkları bünyemizde üretilerek siz değerli müşterilimiz ile bir araya getiriyoruz. 

 

Çocuklar için oyun parkı imalatı

Eğitim, sadece okullar ile sınırlı olmayıp okul dışı alanlarda da devam eden bir etkinlik olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunların arasında oyun parkları, çocukların fazla enerjilerinin kabul edilebilir bir biçimde harcaması bakımından olumlu benlik gelişimi, bilişsel, çocuğun öz güven ve başarısı, psikolojik, yeteneklerin keşfedilmesi, gücünü kontrol edebilmesi, bedensel vb. gelişimleri açısından büyük önem taşımaktadır. Bu becerilerin geliştirilmesi için ise çocukların yeni bir şeyler öğrenmelerine olanak sağlanması için oyun alanlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada, çocuk oyun parkı düzenlemelerinde, doğru bir tasarım, doğru bir uygulama, doğru bir planlama ve yeterli bakım çalışmalarının yapılması çok önemlidir. Oyun Parkı İmalatı sürecinde kullanılan tüm maddeler doğa ile iç içe olabilecek son derece güvenli ürünlerdir. 

Dış mekan park gruplarımıza göz atmak için tıklayınız.

 

Anaokulu bahçe oyuncakları

Anaokulu bahçe oyuncakları çocuklarımızın teneffüs sırasında ve uygulama derslerinde en çok vakit geçirdikleri yerlerdir. Oyun alanları bahçe ve park oyuncakları ekonomik ve kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Üretimini yapmış olduğumuz tüm ürünler her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı gelerek kurumunuza maksimum verimi sağlar. Oyun parkı kurulumu için müsait yeriniz varsa ve bu konu hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yelken Okul Öncesi Oyun Parkı Katalog için tıklayınız. 

Sizler de okul öncesi eğitim araçları hakkında ürün ve destek arıyorsanız firmamıza başvurabilirsiniz. Firmamız bünyesinde okul öncesi eğitim araçları hakkında tüm detaylı ürünlerin tedarik ediyor ve kurulumunu sağlıyoruz. Detaylı bilgi almak için Yelken Okul Öncesi Eğitim Araçları ile iletişime geçebilirsiniz. Son olarak kurduğumuz oyun parkı imalatı ve kurulumlarına ilişkin bazı referans görseller aşağıda verilmiştir.