Anaokulu yemekhane malzemeleri

Anaokulu yemekhane malzemeleri tercihi oldukça önemli bir seçimdir. Yapacağınız seçimler firmanızın genel görüntüsünü değiştireceği gibi sağlayacağınız steril ortam çocukların rahat yemek yemesi için en önemli etkendir. Anaokulu yemekhane ürünlerini firmamızdan rahatlıkla temin edebilirsiniz. Son olarak Anaokulu açma aşamasında kafanıza oluşan sorunları bizlere sorarak giderebilirsiniz. Yelken okul öncesi eğitim araçları olarak geçmişten gelen deneyimlerimiz ile siz değerli müşterilimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Anaokulu malzeme seçimi

Anaokulu malzeme seçimine geçmeden önce kapasite ve alan değerlendirmesi yapmanız gerekmektedir. Yemekhane oluştururken, maksimum kapasitenizin en az yarısı kadar yemek yenilebilecek alana sahip olmalısınız. Ürün seçimi konusunda müşterilerimize sonsuz destek vererek aklınıza bulunan tüm soruları gideriyoruz. Yemekhane toplan kapasitesine göre masa ve sandalye seçimi yapabilirsiniz.   Öncelikli olarak iki kalem ürün yeterli gibi görünebilir. Anaokulu yemekhane projesini gerçekleştirirken işlevselliği ön planda tutmanız mutfak işleyişini de kolaylaştıracaktır.

Örneğin Anaokulu yemekhane malzeme seçimi yaparken alan hesaplamasını her bir çocuk için 0,5 m2 alan olacak şekilde hesaplayın. Yani kapasiteniz 100 ise; 100*0,5= 50 m2 yemekhane alanı olmalıdır. 

Tercihinize göre ortamı şenlendirmek adına figürler ve işlevsel ekipmanlar yerleştirebilirsiniz.

Anaokulu Malzeme Seçim Kriterleri

Anaokulu malzeme seçim kriterleri oldukça önem arz eden eden bir konudur. Firmamızdan satın alacağınız her bir ürün için ayrı ayrı fikir ve destek alabilirsiniz.

anaokulu yemekhane masası

anaokulu yemekhane masası öğrencilerin boyuna göre dizayn edilmelidir. yüksek bir masa anaokulunda tercih edilmemelidir. Aynı şekilde sandalyede masa ile aynı ölçülerde olması gerekir çünkü çocukların boyları kısa olacağı için yüksek bir masa sandalye onlar için uygun değildir.

Anaokulu Yemekhane Süslemeleri

Anaokulu yemekhane süslemeleri konusunda geçmişten gelen deneyim ve tasarımlarımızı siz değerli müşterilerimizle bir araya getiriyoruz. Aşağıda bulunan linke tıklayarak e-ticaret sitemizden online olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Online Anaokulu dolap ve süsleri

Anaokulu Yemekhane tasarımları

Anaokulu yemekhane malzemeleri ve tasarımları konusuna aşağıda bulunan örnek fotoğraflarımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca yelken okul öncesi eğitim araçları ürünlerine katalog kısmından da göz atmanız mümkündür. 

Yelken Okul Öncesi Katalog