Anaokulu Oyun Odası Malzemeleri

Anaokulu Oyun Odası Malzemeleri hakkında tüm bilgilere firmamız üzerinden rahatlıkla erişebilirsiniz. Yelken okul öncesi eğitim araçları geçmişten gelen deneyimlerini siz değerli müşterilimize sunmaya devam ediyor. Okul öncesi eğitim çocuklarımızın okul sürecine hazırlanması için en önemli basamaktır. Anaokulu sürecinde çocuklarımızın eğitim gördüğü psikolojik ve fiziksel olarak eğitime hazırlanması adımıdır. 

Anaokulu hizmet veren kurumlarda en çok ihtiyaç duyulan oda şüphesiz Oyun OdasıdırKurum içinde kuracağınız oyun odalarınız için Anaokulu oyun odası malzemelerini tarafımızdan tedarik edebilirsiniz. 

 

Oyun odası kurmak için gerekli şartlar

Oyun odası kurmak için en önemli kriter kuracağınız odanın boyutlarıdır. Hem çok sıkışık olmayan hem de boş görünmeyen bir oda tasarımı ile optimum seçimlere ulaşabilirsiniz. Oyun odası malzemeleri yapacağınız etkinlik ve eğitimlere göre değişkenlik göstermektedir. Kuracağınız oyun odası seçimi için kurumunuzda en fazla ışık alan yeri seçmeniz sizlere oldukça büyük fayda sağlayacaktır. Bina içerisinde çocukların kullanacağı bölümlerin tavan yüksekliği minimum 2,70 m olmalıdır. Oyun odası büyüklüğü çocuk başına minimum 1,5 m2 alan olması oda içerisinde kalabalık bir görüntüye maruz kalmamanız için büyük önem göstermektedir. 

 

Oyun odası malzeme seçimi

Anaokulu oyun odası malzemeleri seçimi için tarafımıza başvurduğunuzda geniş konseptlerimiz ve seçeneklerimiz ile değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Oyun odası tasarımları için pek çok farklı türde donanım ve oyuncak üretimi tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Seçeceğiniz oyun odası malzemeleri Masa, Sandalye, Oyuncak dolapları, Kukla köşeleri, Akıl ve Zeka oyunları bölümü vb. mekan donatımı ile ilgili elemanlar sabit olarak yerleştirilmemelidir. Çocukların çeşitli gruplaşmalarına bazen de yalnız oynamalarına yağışlı havalarda açık havaya çıkamadıkları zaman oyun oynamalarını sağlayacak özellikte olmalıdır. Aynı şekilde uygun hava şartlarında çocukların dışarda oyun kurmalarına olanak sağlayacak oyuncak ev, tahterevalli, park, salıncak, basketbol potası, futbol kalesi gibi materyallere ihtiyaç olacaktır.

Yelken Okul Öncesi Oyun Odası Katalog için tıklayınız. 

 

Sizler de okul öncesi eğitim araçları hakkında ürün ve destek arıyorsanız firmamıza başvurabilirsiniz. Firmamız bünyesinde okul öncesi eğitim araçları hakkında tüm detaylı ürünlerin tedarik ediyor ve kurulumunu sağlıyoruz. Detaylı bilgi almak için Yelken Okul Öncesi Eğitim Araçları ile iletişime geçebilirsiniz. Son olarak kurduğumuz oyun odalarına ilişkin bazı görsellere aşağıdan ulaşabilirsiniz.