Çalışmamız

Eğitim Odası Projemiz

Ankara Gürçağ Koleji, öğrencilerine en üst düzeyde eğitim imkanları sunarken, aynı zamanda onların yaratıcılıklarını ve özgüvenlerini geliştirecek bir ortamı da sağlamaya önem veriyor. Bu hedef doğrultusunda, Yelken Oyuncak firmasıyla iş birliği yaparak eğitim  odalarını tasarladık. Bu odalar, öğrencilerin öğrenmeye olan tutkularını ve hayal güçlerini desteklemek için özel olarak tasarlandı.

MÜŞTERİ

ANKARA POLATLI BELEDİYESİ FATİH KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ

KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ

Anaokulu Donanımı

01.

TEMSİLCİNİZ İLE GÖRÜŞÜN

Kurumunuz ile doğrudan bağlantıda olan temsilcilerimiz ile 3D modelleme teknikleri sayesinde en optimum ihtiyaçlarınızı belirleyin.

02.

FİYAT TEKLİFİ ALIN

Yapılan alan çalışmaları ve 3D modelleme çalışmalarından sonra en iyi fiyatlarla ürünlerimizi tedarik edin. 

03.

KURUMUNUZA DEĞER KATIN

Satın almış olduğunuz ürünlerden maksimum performans alarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza yüksek kaliteli eğitimler verin. 

Eğitim odalarımız, öğrencilere bilgiyi keşfetme ve öğrenme sürecini keyifli hale getirme fırsatı sunuyor. Renkli ve etkileyici tasarımlar, öğrencilerin dikkatini çekiyor ve meraklarını uyandırıyor.

 

Duvarlardaki interaktif görseller ve yazı tahtaları, öğrencilerin düşüncelerini ifade etmelerini ve birbirleriyle etkileşimde bulunmalarını teşvik ediyor.

 

Ayrıca, odalarımızda bulunan özel kitaplık ve materyaller, öğrencilerin ilgi alanlarına uygun kaynaklara kolayca erişmelerini sağlıyor.

İlgili Projeler