Çalışmamız

ANAOKULU DONATIM PROJEMİZ

Aksaray ili Merkez ilçesinde hizmet veren anaokulu kurulduğu günlerden bu yana eğitim sektörüne büyük faydalar sağlamıştır. Yüksek kalite içeren hizmetlerinde verimi çok daha arttırmak için Şirinler anaokulu kurum içi mobilyalarında Yelken okul öncesi eğitim araçlarını tercih etmiştir.

MÜŞTERİ

Aksaray Şirinler Anaokulu

YAPILAN İŞLEMLER

Anaokulu Donanımı

01.

TEMSİLCİNİZ İLE GÖRÜŞÜN

Kurumunuz ile doğrudan bağlantıda olan temsilcilerimiz ile 3D modelleme teknikleri sayesinde en optimum ihtiyaçlarınızı belirleyin.

02.

FİYAT TEKLİFİ ALIN

Yapılan alan çalışmaları ve 3D modelleme çalışmalarından sonra en iyi fiyatlarla ürünlerimizi tedarik edin. 

03.

KURUMUNUZA DEĞER KATIN

Satın almış olduğunuz ürünlerden maksimum performans alarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza yüksek kaliteli eğitimler verin. 

Okul İçerisinde Yapılanlar

Okul içerisinde var olan oyun alanları iççin kaydıraklı top havuzu ve özel olarak tasarlanan figürlü sınıf tasarımı yapılmıştır.
Sınıf içerisinde eğitim amaçlı kullanılan masa ve sandalyeler, dolaplar konseptlere uyumlu çizgi film karakterleri figürleri ile tasarlanmıştır.
Etkinlik sınıfı ve diğer sınıflarda etkin olarak kullanmak için özel üretim minderler ve oyun grupları Yelken Okul Öncesi Eğitim Araçları tarafından yapılmıştır.

Sizlerde eğitim kurumlarınıza özel olarak tasarımlar yaptırmak ve fiyat bilgisi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Projeler