ANAOKULU DONATIM PROJEMİZ

Çankırı ili içerisinde hizmet veren Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu içerisinde dış mekan ve iç mekanda düzenlemeler kurumumuz tarafından gerçekleştirilmiştir. Alanında uzmanlaşmış olan anaokulu ürün tercihlerinde Yelken Okul Öncesi Eğitim Araçlarını tercih etmiştir. Sizlerde firmamız ile iletişime geçerek anaokulu vb. eğitim kurumlarını için tasarım teklifleri alabilirsiniz. 

MÜŞTERİ

Çankırı Vilayetler Birliği

YAPILAN İŞLEMLER

Anaokulu Donanımı

Çankırı ili içerisinde hizmet veren Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu içerisinde dış mekan ve iç mekanda düzenlemeler kurumumuz tarafından gerçekleştirilmiştir. 

 

Anaokulun dış mekanı için Gobit ev ve

İç mekan için Arı Figürlü Petek şeklinde kütüphane projesi, Zürafa kitaplık, Ağaç Kitaplık ve Oturma alanı kurum içerisindeki konseptlere uygun olarak tarafımızdan yapılmıştır.

 

Sizlerde kurumunuz içerisinde bulunan eğitim alanları için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz. Fiyat teklifi ve detaylı bilgi almak için bizlere telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Kursumuz içerisinde bulunan tüm ürünler çocuklara yönelik olarak profesyonel bir şekilde yapılmıştır.

İlgili Projeler